• Żłobek
  • Plac Zabaw
  • Żłobek
  • Sala Żabek
  • Sala Pszczółek
  • Sala Motylków
  • Korytarz piętro
  • Sala Biedronek
  • Korytarz parter
Szanowni Rodzice nasze przedszkole zapewni  waszym dzieciom doskonałą opiekę, wspaniałą zabawę oraz bardzo dobre przygotowanie  do podjęcia nauki w szkole. Głównym założeniem naszej pracy jest prowadzenie dziecka zgodnie z jego indywidualnym rozwojem, pragniemy nie tylko edukować dzieci, ale również je wychowywać. Integracja w naszym przedszkolu to wspólne życie razem dzieci zdrowych i niepełnosprawnych, wesołych i smutnych, jednoczących się  na wspólnym działaniu. Pragniemy zapewnić Państwa dzieciom jak najlepszą jakość edukacji poprzez ciągłe wzbogacanie oferty edukacyjnej oraz rozwijanie zainteresowań i talentów zgodnie z indywidualnym rozwojem każdego wychowanka. Chcemy bardzo dobrze przygotować dzieci do podjęcia nauki w szkole, tak aby motywacja do uczenia się i wysiłku intelektualnego wprowadziła dzieci w świat pełen pasji i zainteresowań. Dbamy o to, aby atmosfera w naszym przedszkolu była pełna szacunku, bezpieczeństwa i akceptacji.

Zapewniamy profesjonalną opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dzieci w wieku od 2,5 lat do 6 lat

Prowadzimy cztery grupy wiekowe :
o Oddział dzieci 2,5 letnich

o Oddział dzieci 3 letnich

o Oddział dzieci 4 letnich

o Oddział dzieci 5 letnich

o Oddział dzieci 6 letnich

Informacje kontaktowe

Nazwa: Przedszkole Bajkowa Kraina
Ulica: Towarowa 4
Kod i miasto: 26-200 Końskie
Województwo: świętokrzyskie
Telefon: 884884733
E-mail:

+ dodaj swoją opinię Wasze opinie (47)

Ania wtorek, 30 październik 2018, 21:31:06
Przedszkole o wysokim poziomie , nauczyciele są mili i uprzejmi. Kadra pedagogiczna wykształcona. Maja tylko jeden minus to ciągła zmiana katering.
Rodzic niedziela, 17 czerwiec 2018, 19:05:44
Bardzo fajna palcówka,zarówno przedszkole jak i żłobek mam tutaj dwójkę swoich dzieci jestem przekonana, że opieka nad nimi jest sprawowana w odpowiedni sposób. Sympatyczna wykwalifikowana kadra, która potrafi odpowiednio przygotować dzieci do dalszej edukacji. My jako rodzice wiemy jak ciężka to praca i bardzo dziękujemy, że nasze dzieci mogą przebywać w takim miejscu. Polecam wszystkim, którzy chcą aby ich pociechy mogły spokojnie rozpocząć ten trudny czas edukacji i z uśmiechem dążyły do osiągania swoich pierwszych sukcesów.
Mama piątek, 25 maj 2018, 11:34:50
Super atmosfera, Placówka godna polecenia innym. Jeśli ktoś szuka idealnego miejsca dla swojego dziecka warto zapoznać się z tym miejscem. Bardzo dobra opieka, dzieci traktują to miejsce jak drugi dom, często nie chcą go opuszczać i są niezadowolone, kiedy my rodzice przychodzimy za wcześnie. To świadczy o tym, że lepszego miejsca nie mogliśmy sobie wymarzyć.
Paulina piątek, 25 maj 2018, 08:29:30
Żłobek "Bajkowa Kraina" jest miejscem, które z czystym sercem polecam wszystkim rodzicom, którzy pragną aby ich dzieci czuły się bezpieczne i czerpały wiele radości ze swojego pobytu w Żłobku. Jako rodzic jestem w pełni zadowolona z opieki sprawowanej nad moim dzieckiem, najlepszym dowodem na to, jest uśmiech mojego dziecka, który każdego dnia pojawia się na jego twarzy kiedy wchodzimy do placówki. Ciepła przyjazna atmosfera, cierpliwość i poświęcenie wkładane w opiekę nad maluchami odzwierciedla się w każdym uśmiechu i zachowaniu dzieci. Serdecznie polecam to miejsce.
Milena środa, 14 marzec 2018, 13:54:47
Jak ja zazdroszczę takiego przedszkola. Wiem od przyjaciółki że to najlepsza placówka tego typu. Dzieci są świetnie prowadzone i we wspaniałych wnętrzach pobudzany jest ich rozwój.
Sama mieszkam w Kielcach i moje dziecko chodzi tu do jednego z przedszkoli. Gdybym mieszkała w Końskich bez wahania przeniosłem moje dziecko tutaj. Polecam
mama poniedziałek, 19 luty 2018, 13:53:10
W kilku slowach trudno opisać i wyrazić moją opinię na temat przedszkola, ale najlepszą rekomendacją jest to, że moje dziecko chce tam chodzić i trudno mu niejednokrotnie wyjść do domu.
Ja jako rodzic mogę stwierdzić , że jest to Cudowne Przedszkole. Pani Dyrektor oraz Panie uśmiechnięte interesujące się dziećmi, cierpliwe.Mają świetny kontakt z dziećmi . Przedszkole posiada dużo zajęć dodatkowych.Moje dziecko z przyjemnością chodzi do tego przedszkola. Dzięki temu, że dzieciaczki uczą się dwóch języków, wiem że moje dziecko ma do tego talent , świetnie śpiewa piosenki po angielski i po hiszpańsku . Poza tym przedszkole oferuje dużo atrakcji każdego miesiąca, które bawią i uczą nasze pociechy. Są organizowane wycieczki na które dzieci czekają z niecierpliwością. Panie podczas wycieczek dbają o dzieci i o ich bezpieczeństwo. Dzieciaczki mają też bardzo dobre jedzenie, które zawsze jest zjadane.
Bajkowa Kraina spełnia wszelkie nasze oczekiwania. Wiemy, że nasze Dziecko jest w nim szczęśliwe i bezpieczne. Mamy poczucie, że zapewniamy Dziecku dobry start w życie.
Kasia poniedziałek, 19 luty 2018, 13:42:18
W przedszkolu "Bajkowa Kraina" panuje miła, serdeczna i rodzinna atmosfera. Moje dziecko chętnie uczęszcza do przedszkola. Chętnie uczestniczy w zajęciach dydaktycznych i dodatkowych organizowanych na terenie przedszkola. Panie pracujące w przedszkolu otaczają dzieci profesjonalną opieką oraz mają do nich indywidualne podejście.
Anna poniedziałek, 04 grudzień 2017, 15:27:53
Słyszałam, że żłobek, który mieści się w tym przedszkolu jest bardzo dobrze wyposażony, dzieci mają super warunki do rozwoju, troskliwą opiekę i domową atmosferę, dlatego czekam na wolne miejsce w tym żłobku.
Kasia poniedziałek, 16 październik 2017, 15:33:34
Słyszałam, że to przedszkole ma bardzo dobrą opinię wśród rodziców, dlatego zapisałam tam moją córkę.Opinia potwierdziła się a dziecko chętnie chodzi do przedszkola.Szczerze polecam.
mama środa, 05 lipiec 2017, 11:51:47
A ja gorąco polecam żłobek, fantastyczna opieka, domowa atmosfera, bardzo miły personel...I ten szczery uśmiech na buzi mojego dziecka.Czego chcieć więcej.
mama środa, 10 maj 2017, 12:20:56
Myślę, że znalazłam bardzo dobre miejsce dla rozwoju mojego dziecka, zachęcam wszystkich rodziców do skorzystania z bogatej oferty przedszkola. Atmosfera miła, spokojna i domowa.
Marcin piątek, 28 kwiecień 2017, 15:39:34
Mój syn chodzi do tego przedszkola, jest szczęśliwy i zadowolony, kiedy ubieramy się żeby wyjść z domu. Mnie to wystarcza, bo dziecko czuje się tam bezpiecznie.Zachęcam wszystkich rodziców szukających ciepłego i miłego miejsca na rozwój swojego dziecka.
mama środa, 22 marzec 2017, 12:25:20
Polecam gorąco to przedszkole, fachowa opieka, bardzo miłe panie i miła, przyjazna atmosfera.
rodzic czwartek, 02 marzec 2017, 14:12:26
Przeglądałem tą stronę internetową i wiem, że to przedszkole ma bardzo ciekawą ofertę zajęć, widzę że jest dobrze wyposażone i bardzo ładnie urządzone.Mieszkam w Kielcach i żałuję, że nie ma takiego przedszkola w moim mieście.
mama czwartek, 02 luty 2017, 12:39:44
To bardzo ładne przedszkole,jak tam weszłam pierwszy raz to poczułam domową i miłą atmosferę, jest bardzo czysto, wystrój kolorowy i przyciąga uwagę dziecka. Sale są świetnie wyposażone a dzieci bawią się nowymi zabawkami. Jak wróciliśmy do domu, moje dziecko chciało kolejnego dnia iść pobawić się w tym przedszkolu.
Anna wtorek, 10 styczeń 2017, 09:03:53
Bajkowa Kraina to bardzo dobre przedszkole, dzieci mają dużo zajęć dodatkowych na których uczą się przez zabawę, bardzo miłe i opiekuńcze nauczycielki. Uważam ,że doskonale spełnia swoją rolę przygotowując dzieci do szkoły podstawowej.Polecam.
matka poniedziałek, 09 styczeń 2017, 09:04:46
Żłobek w tym przedszkolu to super pomysł, bardzo fajne panie, opiekuńcze, troskliwe i dbają o dzieci, jak o swoje. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam.
Katarzyna poniedziałek, 21 listopad 2016, 18:06:14
Dużym atutem przedszkola jest to ze nauczyciele pokazują dzieciom jak być kreatywnym.Wykorzystywany jest potencjał kkazdego dziecka,możliwość zaprezentowania swoich zdolności i umiejętności,które sa pogłębianie przez zajęcia dodatkowe.W przedszkolu ss często organizowane imprezy i uroczyste akademię które możemy podziwiać w lokalnych mediach
Ewelina poniedziałek, 21 listopad 2016, 17:58:54
Bajkowa Kraina to dla dzieci jak drugi dom
mama czwartek, 13 październik 2016, 13:41:46
Ja też uważam, że to trafiony pomysł opieki dla maluchów, brakowało takiego miejsca w Końskich.
rodzic środa, 12 październik 2016, 15:21:31
Świetny pomysł z tym darmowym żłobkiem, swobodnie mogę wrócić do pracy mając pewność doskonałej opieki nad moją córcią.
Rodzic wtorek, 27 wrzesień 2016, 13:51:54
Bardzo przyjazne przedszkole.... Panie troskliwe, opiekuńcze i bardzo zaangażowane w swoją pracę. Uśmiech na twarzy mojego dziecka kiedy idzie do przedszkola jest tego najlepszym dowodem. Polecam.
Agnieszka wtorek, 20 wrzesień 2016, 19:04:14
bardzo żałuję, że nie ma takiego przedszkola w Kielcach. Bez wahania przeniosłabym swoje dziecko. Publiczne przedszkola są dobre, ale to jest wspaniałe!
Aneta poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 09:02:44
Bardzo się cieszę że powstał żłobek w tym przedszkolu, brakowało w Końskich miejsca dla maluchów, teraz spokojnie można oddać dziecko pod opiekę w bardzo dobre ręce. Moja córka będzie tam od następnego miesiąca.Słyszałam bardzo dobre opinie na temat tego przedszkola.
rodzic sobota, 17 wrzesień 2016, 14:37:02
Moje dziecko chodzi trzeci rok do tego przedszkola, jestem bardzo zadowolona, bo dobrze zna słówka w języku angielskim i hiszpańskim a jego chęć do nauki zaowocuje w przyszłości.Bardzo polecam, bo nauczycielki w pełni spełniają swoją rolę.Wiem, że wybrałam najlepsze miejsce dla mojego syna.
Kaśka czwartek, 18 sierpień 2016, 15:14:51
Ja też jestem zadowolona, że w tym przedszkolu jest także żłobek, mój starszy syn uczęszcza do tego przedszkola, a od września będę tam zawoziła również moją młodszą córeczkę.To bardzo wygodne rozwiązanie.
Agnieszka czwartek, 18 sierpień 2016, 14:00:39
Bardzo się cieszę, że został utworzony żłobek- super pomysł. Jedno dziecko do przedszkola, drugie do żłobka. Na szczęście od tego roku nie będę musiała wozić dzieci w dwa miejsca, obaj moi synowie będą w jednym budynku, bardzo wygodne rozwiązanie. Polecam!!!!
Dominika piątek, 12 sierpień 2016, 16:01:25
Mój syn chodzi do przedszkola 2 rok.Jest zachwycony☺płacze jak po niego przychodzę.W przedszkolu panuje domowa ciepła atmosfera.Dzieci poprzez zabawę wiele się uczą.Mój synek mając 5 latek zna niektóre litery i chętnie się tym chwali.zaczàł również pięknie rysować chociaź tego nie lubił
mama czwartek, 02 czerwiec 2016, 22:30:30
Moja córeczka chodzi od września do tego przedszkola- jest bardzo zadowolona, panie bardzo fajne, jak po nią przychodzę to do domu jej się wcale nie spieszy :) więc to dla mnie najważniejsze.Serdecznie polecam Bajkową Krainę
Rodzic wtorek, 10 maj 2016, 23:20:04
Serdecznie polecam "Nasze" Przedszkole- Mój synek chodzi tu już 3 rok i zarówno on jak i ja jesteśmy bardzo zadowoleni. Panuje tutaj fajna, rodzinna atmosfera, dzieci mają dużo ciekawych zajęć. Jedyny mały minusik to miejsce w którym się przedszkole znajduję- trochę za daleko od centrum- no ale niestety na to nie mamy wpływu.
Mama czwartek, 14 kwiecień 2016, 15:50:13
Serdecznie polecam, dużo moich znajomych ma dzieci w tym przedszkolu, są zadowoleni z pozytywnego wpływu na ich synka. Szybciej się rozwija i widać efekty prac nauczycieli.Ja zapisałam tam synka od września.
Kasia środa, 06 kwiecień 2016, 13:44:21
To bardzo dobre przedszkole, bardzo miłe panie i cały personel, moje dziecko jest zawsze uśmiechnięte i zadowolone, chętnie chodzi tam codziennie i tęskni za paniami.
rodzic środa, 09 marzec 2016, 10:11:09
To prawda, że w tym przedszkolu dużo uwagi poświęca się na edukację.Ja nie mam problemów z podjęciem decyzji dotyczącej posłania mojego dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej, rozumiem innych rodziców,że mają takie wątpliwości.Ja ich nie mam, bo to przedszkole bardzo dobrze przygotowało moje dziecko do edukacji w szkole podstawowej.
Mama poniedziałek, 29 luty 2016, 11:15:23
Polecam to przedszkole, jest w nim dużo zajęć rozwijających zainteresowania dzieci. Moja córka brała udział we wszystkich zajęciach dodatkowych. Tam rzeczywiście realizują przedstawioną ofertę i dzieci są dobrze przygotowane nauki w szkole.
Kaśka poniedziałek, 15 luty 2016, 14:35:03
Moja córka chodziła do tego przedszkola, warto zwrócić uwagę, że tam kładzie się duży nacisk na edukację dziecka,jest dużo zajęć dodatkowych, które rozwijają zainteresowania. Jestem zadowolona i gorąco polecam.
rodzic piątek, 05 luty 2016, 12:50:30
To przedszkole jest bardzo dobre, moja córka uczęszcza do niego już drugi rok, widzę jak bardzo się zmienia i rozwija, nauczyciele bardzo się starają i widać efekty ich pracy dydaktycznej.
Gość czwartek, 28 styczeń 2016, 00:21:09
Mój syn jest w tym przedszkolu już drugi rok. Serdecznie polecam to przedszkole!
Marcelina środa, 27 styczeń 2016, 08:33:05
Przedszkole godne polecenia. Klimat domowy. Nauczycielki mają bardzo indywidualne podejście do każdego dziecka .Miałam syna w ubiegłym roku, bardzo szybko się zaaklimatyzował i świetnie się bawił. polecam
tata wtorek, 26 styczeń 2016, 17:50:43
Wspaniałe warunki lokalowe, przemiła serdeczna atmosfera, opieka profesjonalna , bardzo życzliwa kadra nauczycielska. Serdecznie polecam.
tata wtorek, 26 styczeń 2016, 16:14:34
mój syn chodzi do bajkowej krainy, jestem bardzo zadowolony, nauczycielki są bardzo miłe i troskliwie opiekują się dziećmi, szczerze polecam, warto
Anna poniedziałek, 11 styczeń 2016, 15:33:52
Ja złożyłam podanie na nowy rok szkolny do tego przedszkola, sama sprawdziłam warunki, są świetne,przekonują mnie również pozytywne opinie rodziców, których dzieci są tam na co dzień.
Magda niedziela, 10 styczeń 2016, 08:46:09
Moja córka uczęszcza do tego przedszkola jest bardzo zadowolona.Bardzo miła rodzinna atmosfera, świetne Panie oraz przygotowanie dzieci na bardzo wysokim poziomie.Polecam!!!
Justyna piątek, 18 grudzień 2015, 14:21:19
Świetne przedszkole,przygotowanie dzieci na bardzo wysokim poziomie.Nie ma porównania z przedszkolem publicznym. Zachęcam wszystkich do zapisania swojej pociechy właśnie do tego przedszkola.Moje drugie dziecko również zapisuje właśnie tu.
Gabi wtorek, 15 grudzień 2015, 21:19:51
Super odzwierciedlone wnętrze tego pięknego przedszkola i warto go zwiedzic osobiście bo na żywo jest jeszcze ładniejsze;)pozdrawiam całą kadrę pedagogiczną:)
Agnieszka sobota, 12 grudzień 2015, 00:18:29
Mam w tym przedszkolu syna. Warunki super, piękne sale, czysciutko, dziecko zawsze dopilnowane. Polecam to przedszkole.
Lidka piątek, 11 grudzień 2015, 10:55:21
Super !!!!!! Polecam to przedszkole, moje dziecko chodzi tu 2 lata. Codziennie chętnie chodzi do przedszkola, zawsze jest uśmiechnięta i zadowolona.
Katarzyna piątek, 11 grudzień 2015, 10:02:46
Gratuluję nowego pomysłu, strona bardzo ciekawa a spacer to łatwy sposób na zwiedzanie waszego pięknego przedszkola.

projekt i realizacja Arena Internet hosting HostingFirmowy.pl